Відповіді на типові запитання

1. Що таке целюлозний утеплювач ЕКОВАТА?

Целюлозний утеплювач «ЕКОВАТА» - деревно волокнистий утеплювач, вперше представлений на ринку України з 2008р. За структурою дуже пухкий, легкий теплоізоляційний матеріал, на 81% складається з найтонших волокон целюлози, на 12% - з антипірину, 7% - складає антисептика.

Такий склад і співвідношення сприяють тому, що продукт не запалюється.

Завдяки такому складу матеріал абсолютно безпечний в процесі виробництва, монтажу та подальшої експлуатації, є перевіреним на практиці ізоляційним матеріалом, що володіє довговічною теплоізоляційним властивістю, унікальною характеристикою заповнення порожнин і надійністю безпечного застосування.

Він чудово захищає від шкідливого впливу канцерогенних речовин, які виділяють азбестові плити, скловата, пінопласт та ін.

Беручи до уваги невеликі витрати на монтаж утеплювача, хороші теплоізоляційні показники і екологічність матеріалу, вважаємо використання даного утеплювача в будівництві оптимальним на сьогоднішній день, особливо в умовах посилення вимог по теплозахисту споруд і конструкцій.

2. Що таке целюлоза?

Целюлоза є довгі нитки, що містять 300-10 000 залишків глюкози, без бічних відгалужень. Ці нитки з`єднані між собою безліччю водневих зв`язків, що надає целюлозі велику механічну міцність.
Целюлоза - складається із залишків молекул глюкози, яка і утворюється при кислотному гідролізі целюлози:

(C6H10O5) n + nH2O -> nC6H12O6

Целюлоза - стійка речовина, не руйнується при нагріванні до 200°C. Чи не розчиняється у воді і слабких кислотах. Володіє міцністю, але еластична. Зареєстрована в якості харчової добавки E460.

Целюлоза - це полісахарид її в чистому вигляді використовують для виробництва вибухових речовин, медичної вати, тампонів і бинтів, у багатьох синтезах органічних речовин в тому числі полімерів, клеїв, фарб, що не очищена або очищена в повному обсязі целюлоза використовується у виробництві паперу картону ДСП.

3. Де застосовується утеплювач ЕКОВАТА?

Застосовується утеплювач ЕКОВАТА:

 • Для теплозвукоізоляції статі між лагами, міжповерхових перекриттів і горищних приміщень методом сухої укладання;
 • Для утеплення мансарди, скатних покрівель і міжкімнатних перегородок;
 • Для утеплення фасаду з наступною обробкою під сайдинг, клинкером, влаштуванні вентильованого фасаду;
 • При внутрішній обробці під ГКЛ, ГВЛ сухим методом або вологим нанесенням. У цьому випадку використання утеплювача ЕКОВАТА дозволяє повністю заповнювати всі порожнечі, що вирішує проблему теплоізоляції межвенцевого простору.

А також утеплювач ЕКОВАТА застосовують

 • При будівництві нових будинків, будівель, споруд різного призначення;
 • При утепленні перекриттів, горищ, мансард;
 • При утепленні стін будівель будь-якої конструкції (в зовнішніх і внутрішніх стінах - каркасних, брусових, рублених, цегляних);
 • При санації (ремонту, реконструкції) існуючих будівель, коли потрібно доутеплення без розбирання конструкцій,
 • Використання на стадії будівництва, дозволяє застосовувати полегшені конструкції, зменшити товщину стін, навантаження на фундамент і т.д. Все це може знизити капітальні вкладення до 30% витрат, альтернативи утеплювач «ЕКОВАТА» немає.

3. Яка щільність утеплювач ЕКОВАТА?

Щільність утеплювача 35 - 60 кг/м3

4. Чи можна до утеплити Ековату поверх мінвати? Чи не дасть Ековата усадку?

До утеплювати можна. При дотриманні щільності 45 кг/м³ утеплювач Ековата не дає усадки. Однак можливо подальша усадка старого утеплювача. Гарантовано повна відсутність усадки тільки при використанні Ековати замість старого утеплювача.

5. Чи можна утеплювач Ековата нанести просто на стіни? Чи буде утеплювач виконувати при цьому функцію звукоізоляції? Проблема чутність розмови від сусідів через стінку.

Утеплювач Ековата можна нанести волого-клейовим способом на стіни і перекриття з бетону, до речі так і треба робити, тому як проблему шумоізоляції потрібно вирішувати не тільки по одній стіні, а в купе з сусідніми стінами і перекриттями.

Адже звукові хвилі поширюються вертикально і горизонтально, через підлогу, стіну та перекриття. Ви повинні її закрити потім ГКЛ або ГВЛ. Утеплювач ЕКОВАТА в цьому випадку прибере акустичні мости.

6. Чи можна застосовувати утеплювач Ековата для утеплення будинку по фасаду під сайдинг і яким чином це краще зробити?

Варіантів застосування Ековати для утеплення будинків кілька. Якщо узагальнити і говорити про варіанти застосування під обробку сайдингом, то ми пропонуємо наступний варіант (зовні) по фасаду: сайдинг (гидрозащита), захист від вітру, утеплювач Ековата, елемент будівельної конструкції, оздоблювальний матеріал всередині будинку.

Варіантів застосування утеплювача ЕКОВАТА в цьому випадку два:

 1. 1-й метод волого-клейовий, виконується по огороджувальної конструкції, нанесений шар з щільністю 65 кг/м3 і після висихання (до 2 тижнів, в залежності від температури повітря на вулиці) вирівнюється обрізним ножем по напрямних;
 2. 2-й сухий метод, вибудовується коробчатая конструкція з елемента конструкції, що обгороджує і вітрозахисту, і напрямних. Потім в утворену коробчатую конструкцію видувається утеплювач Ековата з щільністю 50 кг м3) і зверху вже монтується будь-сайдинг.

7. Чи можна заповнити утеплювачем Ековата простір між покрівлею (андулін) і дошками обшивки прибитих до крокв?

Заповнення Ековатою простору між дошками обрешітки можливо. Щільність матеріалу потрібне не нижче 50 кг/м3.

8. Чим утеплювач Ековата краще скловати, мінвати? І чому утеплювач Ековата не горить, якщо до її складу входить папір?

Cтекловату і мінеральну вату, можна легко монтувати на рівні поверхні, завдяки тому, що ці матеріали мають строгу геометричну форму (у вигляді прямокутних матів або рулонів великої довжини).

На цьому перевага таких утеплювачів і закінчується. Форма таких утеплювачів перетворюється в серйозний недолік, коли потрібно працювати зі складними і нерівними поверхнями, утеплювачем Ековата можна ж однаково легко ізолювати простір будь-якого ступеня складності.

Мінеральна вата, скловата мають сполучна, що містить фенольні сполуки, отруйні при горінні. Сполучна вигорає вже при температурі 250°С.

Тривала експлуатація мінеральної вати або скловати викликає (з різною швидкістю виникнення, в залежності від виробника ват) схожі проблеми тобто: утворення конденсату, плісняви, осідання, утворення містків холоду в швах утеплювача.

Зволоження мінеральної вати на 1% збільшує теплопровідність на 8%. Мінеральна вата і скловата не "дихає", тому використання таких матеріалів, наприклад, в дерев`яному будинку, повністю нівелює його гідності.

Утеплювач Ековата позбавлена таких ось недоліків, вона має властивість "дихати", чудово тримає тепло навіть при перезволоженні (затекла вода), що не мерзне, не втрачає своїх властивостей теплопровідності, поводиться як деревина - вирівнює вологість, створює мікроклімат в приміщенні, служить відмінним звукоізоляційним матеріалом.

9. Який шар (товщина) необхідно для утеплення підлог, перекриттів і горища? Скільки буде витрата утеплювача на 1м2?

Мінімальний шар утеплення 150 мм, витрата матеріалу при сухому способі буде щільністью 35 кг/м3 і приблизно 5,5 кг/м2 для всіх горизонтальних поверхонь.

10. Яка необхідна товщина утеплення стін і скатних покрівель? Якою буде витрата утеплювача ЕКОВАТА на 1м2?

Товщина утеплення буде залежати від конструкції, всі вертикальні і похилі поверхні мінімальна товщина утеплення 150 мм, витрата матеріалу утеплювач ЕКОВАТА при сухому способі щільністью 50 кг/м3 буде 7,5 кг/м2.

11. Яка щільність утеплення буде при утепленні фасаду і витрата матеріалу ЕКОВАТА на 1м2?

Щільність утеплення по фасаду при сухому способі рекомендовано 50 кг/м3 і витрата при товщині 100 мм буде 5 кг/м2. При нанесенні волого-клейовим способом щільність буде 65-70 кг/м3 і витрата при товщині 100 мм буде до 7 кг/м2

12. Повернення-обмін товару

В інтернет-магазині Буд-Бум, є можливість повернути невідповідний йому товар на протязі 14 днів з моменту покупки.

Ми зобов`язуємося повернути всі сплачені кошти не пізніше 30 днів з моменту повернення товару та письмового повідомлення про нього. У тому випадку, якщо ви вирішили повернути виріб, будь ласка, пишіть оціночну вартість 0 гривень.

Повернення грошових коштів проводиться на банківську карту.

Пам`ятайте, що, забираючи замовлення з поштового відділення, ви автоматично погоджуєтеся з якістю товару.

Тому, ми рекомендуємо перевіряти посилку прямо на пошті при співробітнику відділення або при кур`єрі.

Для оформлення часткового повернення вироба, вам необхідно:

1. оплатити повну вартість товару;

2. правильно оформити повернення і відправити його нам;

3. отримати гроші на карту, можна буде, як тільки товар повернеться назад в магазин.

Варто відзначити, що при частковому або повному поверненні посилки, вартість доставки оплачує клієнт. Якщо ви повертаєте замовлення з вини магазину або знайшли виробничий брак, тоді наш інтернет-магазин повністю компенсує вартість доставки.

Переконливе прохання, після оформлення зворотного доставки, обов`язково зв`яжіться з нашим оператором і повідомте йому номер накладної. Також, є можливість відправити номер на електронну адресу. Обмін товару на інший виріб також можливий, але тільки протягом 14 календарних днів, з дня подачі заявки на оформлення замовлення, тобто з того дня, як відправлено ваше замовлення поштовим перевізником.

Повернення товару в належної якості - це ті вироби, які зберегли свій зовнішній вигляд, властивості і характеристики, але покупець хоче повернути його з іншої причини: не підійшов колір, розмір або фасон пристрою. У вас є тільки 14 днів, щоб повернути товар і отримати назад свої гроші.

Що стосується повернення товару неналежної якості, то тут маються на увазі вироби, поламані, що не доукомплектовані або мають заводський брак. Відзначимо, що деякі відмінності товару від представлених на сайті фото, не рахується несправністю. Якщо вас щось не влаштовує в товарі, обов`язково зв`яжіться з нашим консультантом по номеру телефону або залиште свої контакти в повідомленні. Наші співробітники зв`яжуться з вами найближчим часом, щоб вирішити всі питання.

Важливо!

Повертаючи целюлозний утеплювач Ековата, обов`язково потрібно передати його в повній комплектації, з усіма елементами і приладдям.

Вимоги покупця про обмін або повернення товару буде розглянуто тільки при наявності:

1. Заяви в письмовому вигляді, де докладно вказана причина повернення і ваші паспортні дані з номером картки для перерахування грошей;

2. Чека або квитанції, яка підтверджує купівлю товару.

Прізвище, ім`я, по батькові покупця і власника карти повинні збігатися.