Технологія нанесення утеплювача Ековата

Сухий спосіб нанесення

Ручний спосіб нанесення

     

  

Утеплення ручним способом проводиться за допомогою електричної дрилі і спіральної малярської насадки.

Попередньо розпушується в ємності а потім висипається в порожнини стіни або скатної покрівлі, потім трамбуєте і так по наростаючій піднімаєтеся вгору. При утепленні горизонтальних поверхонь підлог, горища матеріал просто розсипається між лагами, потім рейкою вирівнюєте по лагам і накривається чистовою або чорновою дошкою.

Сухий спосіб нанесення за допомогою видувного устаткування

 

Сухий спосіб за допомогою видувної установки призначений для утеплення горизонтальних і похилих поверхонь, заповнення замкнутих порожнин в стіні, міжповерхових перекриттях.

Утеплювач ЕКОВАТА під тиском заповнює всі порожнини, важкодоступні місця і поглиблення.

Вологий спосіб нанесення

 

 

Рекомендується при утепленні відкритих вертикальних і похилих поверхонь.

В утеплювачі присутній лігнін, який наявний в деревних волокнах і працює при цьому способі нанесення як клей, який активізується при зволоженні водою.

Потім целюлозний утеплювач Ековата міцно схоплюється з усіма оточуючими конструкціями, утворюючи при цьому цільний монолітний безшовний шар.

Утеплення будинку

В сучасних умовах, у зв`язку з мінливими кліматом і екологією, зими стають все холодніше, а літо - гарячіше, тому вимоги до норм теплоізоляції будівель стають все більш жорсткими.

У зв`язку з новими нормативами встановлено нові вимоги по теплозахисту будівель, що підвищують опору значень теплопередачі покриттів приблизно в 3-3,5 рази.

Виконання норм термоопору можливе тільки за допомогою застосування якісних теплоізоляційних матеріалів.

Застосування таких утеплювачів дозволить знизити витрати на опалення житлових та виробничих приміщень (для довідки: через покрівлю в стандартному багатоповерховому будинку втрачається до 18% тепла, через покрівлю малоповерхового будівництва до 40% тепла).

При утепленні будинку, можливо отримати скорочення тепловтрат на 50-70%.