Послуги утеплення Ековата

Послуги монтажу утеплювача Ековата

Виконуємо послуги утеплення, теплоізоляція, звукоізоляція, шумоізоляція - екологічно чистим, економічним і енергозберігаючим целюлозним утеплювачем ЕКОВАТА, який за якістю, теплозахисту і ціною перевершує базальтове волокно.

Ековата чудово захищає від шкідливого впливу канцерогенних речовин, які виділяють азбестові плити, скловата і ін.

Використовуємо для утеплення нові технології із застосуванням целюлозного утеплювача ЕКОВАТА. Утеплити целюлозним утеплювачем Ви зможете економити до 50% енергоносіїв.

Послуги монтажу утеплювач ЕКОВАТА надаються при утепленні будинків, стін і міжкімнатних перегородок, горищних і мансардних приміщень, покрівлі, фасаду, утеплення перекриттів і підлоги, утеплення житлових і не житлових приміщень а також різних споруд, при санації (ремонту і реконструкції) існуючих будівель, коли потрібно до утеплення без розбирання конструкцій, утеплення в цегляній кладці, утеплення під гіпсокартон і ОСБ плити без демонтажу.

ВАРТІСТЬ ПОСЛУГИ МОНТАЖУ УТЕПЛЮВАЧ ЕКОВАТА

Виконуємо послуги утеплення, теплоізоляція, звукоізоляція, шумоізоляція - екологічно чистим, економічним і енергозберігаючим целюлозним утеплювачем ЕКОВАТА, який за якістю, теплозахисту і ціною перевершує базальтове волокно. Чудово захищає від шкідливого впливу канцерогенних речовин, які виділяють азбестові плити, скловата і ін.

Використовуємо для утеплення нові технології із застосуванням целюлозного утеплювача ЕКОВАТА. Утепливши целюлозним утеплювачем Ви зможете економити до 50% енергоносіїв.

Послуги монтажу утеплювач ЕКОВАТА надаються:

при утепленні будинків, стін і міжкімнатних перегородок, горищних і мансардних приміщень, покрівлі, фасаду, утеплення перекриттів і підлоги, утеплення житлових і не житлових приміщень а також різних споруд, при санації (ремонту і реконструкції) існуючих будівель, коли потрібно до утеплення без розбирання конструкцій, утеплення в цегляній кладці, утеплення під гіпсокартон і ОСБ плити без демонтажу.

Вартість монтажу утеплювача ЕКОВАТА

Сухий спосіб нанесення утеплювач ЕКОВАТА

№ п/п Місце і спосіб нанесення Цена, грн/кг
1 Нанесення на відкриті поверхні (міжповерхові перекриття, підлоги, горищні приміщення)

Механізоване сухе укладання (напилення зверху) щільність 35 кг/м3

от 22,00
2 Нанесення в приховані порожнини (колодязна кладка, крокви, підлоги, стіни, міжкімнатні перегородки)

Механізоване сухе укладання (вдування) щільність 50 кг/м3

от 22,00

Вологий спосіб нанесення утеплювач ЕКОВАТА

№ п/п Місце і спосіб нанесення Цена, грн/кг
1 Вологий спосіб нанесення (напилення на поверхню) щільність 65 кг/м3 от 28,00
2 Волого-клейовий спосіб нанесення (напилення на поверхню) щільність 75 кг/м3 от 28,00

 

Примітка:

1. Вартість утеплювач ЕКОВАТА не включена у вартість виконуваних робіт.

2. Вартість монтажу каркасу, обмежувальних плівок, і інших необхідних підготовчих до монтажу робіт, не включена у вартість виконання послуг утеплення.

3. Під час виконання робіт на об`єктах з підвищеною складністю (вузькі порожнини, відсутність схем внутрішніх комунікацій в перегородках, електропроводка, водопостачання, висота більше 3м, обмежені умови та інші складності) вартість робіт може зростати.

Ми завжди готові допомогти і дати безкоштовну консультацію Вам дистанційно з усіх питань, що стосуються утеплення, звукоізоляції, шумоізоляції утеплювачем ЕКОВАТА, а при необхідності виїхати на Ваш об`єкт і скласти попередньо кошторис монтажних робіт. У разі, виникнення якої складності при вимірюванні обсягів порожнин конструкцій, що заповнюються целюлозним утеплювачем Ековата, розрахунок ведеться за фактично витраченого при монтажі кількості утеплювача ЕКОВАТА.

Існує можливість замовити доставку матеріалу нашим транспортом.

Послуги доставки утеплювача Ековата

Послуги доставки ЕКОВАТА проводиться за погодженням із замовником, або Ми шукаємо вантажного перевізника, або сам Замовник.

Замовник зобов`язаний заздалегідь підготувати місце для складування утеплювача.

Організувати людей для швидкої і без препятственно вивантаження утеплювача, так як автомобіль з товарами очікують інші такі ж замовники, і водієві необхідно вчасно прибути на інший об`єкт з товаром для подальшої вивантаження.

Доставка утеплювача ЕКОВАТА

Доставка по всій Україні транспортними компаніями або попутним вантажем (найвигідніший дешевий варіант доставки в інші міста, немає необхідності гнати порожній автомобіль а потім з вантажем назад).

     
Можлива доставка нашим автотранспортом Доставка по всій Україні транспортними компаніями Надаємо можливість Самовивізу