Властивості утеплювача Ековата

Екологічність

Наше суспільство висуває високі вимоги до продукції, щоб вона не шкодила здоров`ю споживача.

Утеплювач Ековата не містить летючих і шкідливих для здоров`я хімікатів, він не викликає алергії, що дає йому виключно високе перевагу в порівнянні з іншими мінеральними плитами і пінополістирольними матеріалами.

Целюлозний утеплювач Ековата - екологічно чистий, економічний, натуральний, теплозвукоїзоляционний матеріал, з високими біологічними властивостями.

Через присутність в утеплювачі Ековата змісту антисептика, гризуни, комахи або різні види грибків - в ньому не заводяться. Утеплювач після укладання, нанесення, напилення на дерев`яну поверхню має властивість запобігати процес гниття, якщо там вже є грибок він його знищує і не дає йому подальшого поширення, при цьому він добре подовжує термін експлуатації дерев`яних конструкцій.

Утеплювач Ековата є природним утеплювачем, має властивість дозволяти будівлі дихати. Завдяки своїм природним властивостям целюлози, створює і підтримує мікроклімат в приміщенні як у дерев`яному будинку, що робить целюлозний утеплювач привабливим для споживача.

Енергозбереження

Вартість і якість житла, рішення енергозбереження та екологічності безпосередньо дуже пов`язані в будівництві з використовуванням теплоізоляційними матеріалами.

Головним завданням при реконструкції старих і спорудження нових житлових і нежитлових промислових будівель є тепло збереження.

При збільшенні вартості теплоенергії та комунальних послуг також викликає необхідність ефективної теплоізоляції будівель для зниження витрат на опалення.

Найбільше йде тепла з будівлі через дах. Будівельні матеріали цегла, залізобетон, дерево не здатні забезпечити в одношарової конструкції необхідним значенням термічного опору.

Його можна досягти лише в багатошаровій системі, де застосовуються ефективні як утеплювач, екологічно чисті натуральні теплозвукоізоляційні матеріали, яким є целюлозний утеплювач ЕКОВАТА.

Теплоізоляція

Властивості целюлозного утеплювача ЕКОВАТА, як теплозвукоізоляційного матеріалу унікальні і визначаються його складом і самою структурою.

Теплоізоляційні властивості ЕКОВАТА пояснюються його тонковолокнистої структурою матеріалу, з низькою повітропроникністю, хорошою ізоляційною здатністю міститься в ЕКОВАТА повітря. Теплопровідність волокна становить 0,037-0,04Вт / м гад, в залежності від щільності нанесеного шару утеплення.

Дослідження показують, що якщо навіть правильно було виконано утеплення з будь-якого матеріалу, який утворює між швів порожнечі в 4%, то це може привести до 50% втрат тепла і додаткових витрат енергії.

Целюлозний утеплювач ЕКОВАТА здатний повністю заповнити всі порожнечі, важкодоступні місця, утворюючи при цьому безшовну поверхню і усунути великі втрати тепла.

Звукоізоляція

Основна кількість звуків передається через зазори і порожнечі в стіні, стиках стелі й підлоги. Покриття утеплені ЕКОВАТА створюють звукоізоляційні стінку.

Волокна целюлози дуже тонкі по структурі, добре проникають у важкодоступні місця і при цьому прибирають виникнення акустичних містків.

Застосування целюлозного утеплювача ЕКОВАТА ідеально підходить для звукоізоляції житлових будинків, магазинів, офісів, складських приміщень.

Протипожежні властивості

Целюлозний утеплювач ЕКОВАТА добре зберігає свою ізолюючу здатність при пожежі й ефективно сповільнює поширення вогню через конструкцію.

Хороші протипожежні властивості утеплювача досягнуті за рахунок змішуванням його з антипіренними добавками - бурою, які знаходяться в утеплювачі у вигляді кристалів солей.

При виникненні вогнища вогню починає виділятися вода з антипіренів, завдяки чому відбувається уповільнення горіння (само гасіння) і утеплювач довго протистоїть вогню.

При пожежі утеплювач не виділяє токсичних газів. Целюлозний утеплювач ЕКОВАТА витримує полум`я газового пальника. Полум`я розплавляє мідну монету і, в той же час, залишається не досяжним до руки.

Технічні характеристики утеплювач Ековата

ЕКОЛОГІЧНІ Виготовляється з деревного волокна, є чистим екологічним продуктом. Процес виробництва і застосування утеплювач «ЕКОВАТА» не забруднює навколишнє середовище відходами і не витрачає жодних невідновлюваних природних ресурсів.
ГІГІЄНІЧНІ Не містить летких, шкідливих для здоров`я хімікатів.
БІОСТІЙКІСТЬ Ефективно захищає ізольовані поверхні від гниття, грибків, комах і гризунів.
ВОЛОГОСТІЙКІСТЬ Паропроніцаєм (паропроникність - 0,3 мг/(мчПа)), поглинає вологу і вирівнює поверхню, завдяки чому вирішується проблема з конденсатом. Усадка повністю відсутня.
Сорбіционне зволоження (ГОСТ 17177.5) за 72 години - 16%,
Значення рН = 7,8-8,3; При попаданні вологи здатний утримувати вологість, при цьому зовсім не втрачає своїх властивостей теплоізоляції, має властивість дихати, тобто матеріал - дихаючий. Він легко віддає вологу в навколишнє середовище за рахунок самої капілярної структури целюлозних волокон і потім при висиханні, знову-таки не втрачає свої властивості.

ПОВІТРОПРОНИКЛИВІСТЬ

Низька, при щільності матеріалу 35 - 40 кг/м3 всього (80-120) х 10-6 m3/msPa
ТЕПЛОІЗОЛЯЦІЙНІ Коефіцієнт теплопровідності 0,031-0,042 Вт/(м*K).
ЗВУКОІЗОЛЯЦІЙНІ

Вловлює 63 дБ шумів.

ПРОТИПОЖЕЖНІ Ефективно уповільнює поширення вогню. Група горючості Г2 - помірно горюча (ГОСТ 30244)
Займистість В2 (DIN 4102) - помірно займиста (ГОСТ 30402)
Димоутворююча Д2 - помірно димоутворювальною здатністю (2.14.2 і 4.18 ГОСТ 12.1.044),
Поширення полум`я РП-1 - по поверхні «О» (ДСТУ Б В.2.7-38-95).
МОРОЗОСТІЙКІСТЬ Більше -50 градусів С морозу
ЩІЛЬНІСТЬ 35-60 кг/м3
ГАРАНТІЙНИЙ ТЕРМІН ЕКСПЛУАТАЦІЇ Більше 70 років. Матеріал целюлозний утеплювач ЕКОВАТА є хімічно пасивним середовищем і не викликає корозії на контактують з нею металів.

ЕКОНОМІЯ

Застосування целюлозного утеплювача Ековата дає споживачеві економію на стадії будівництва знизити капітальні вкладення до 30% витрат, енергоносіїв до 50%.

При порівнянні з іншим утеплювачем плиткового типу, целюлозний утеплювач дає явну економію в тому числі в наступних витратах на:

  • відходи порізки утеплювача
  • на його складування
  • на його розвантаження та інші витрати під час будівництва.

При монтажі целюлозного утеплювача не утворюються відходи і надлишки.

Монтаж целюлозного утеплювача ЕКОВАТА здійснюється швидко і з гарантією високої якості.